بازگشت

قالی سلیمان |1400

طراحی و تولید مبلمان اداری دفتر مرکزی شرکت تولیدی قالی سلیمان در شرکت مشاوره دکوراسیون داخلی اداری و طراحی تجهیزات اداری پادایران.

طراحی و تولید مبلمان اداری شرکت تولیدی قالی سلیمان

تولید مبلمان اداری شرکت قالی سلیمان یکی دیگر از پروژه های اجرا شده بوسیله شرکت مشاوره دکوراسیون داخلی اداری پادایران در سال 1400 بود.

جهت مشاهده سایر پروژه های انجام شده توسط شرکت طراحی تجهیزات اداری پادایران به صفحه پروژه های پادایران در وب سایت ما مراجعه کنید.

چالش های این پروژه برای شرکت طراحی تجهیزات اداری پادایران

در این پروژه هم ما با چند چالش روبرو بودیم. نخست اینکه محصولات تولیدی این شرکت که فرش و قالی است عمدتا از چارچوب ها و استانداردهای هنرهای سنتی ایرانی پیروی می کند که یک ذهنیت قوی برای مخاطبان ایجاد می کند.

پس در گام نخست ما می بایست مشخص می کردیم که آیا باید از این هویت بصری پیروی کنیم یا خیر؟ بر اساس مذاکرات فشرده و از راه دوری که با کارفرما انجام شد، تصمیم ایشان بر این بود که هویت بصری ساختمان مرکزی از اصول مدرن و فارغ از هویت ذهنی محصولات این شرکت پیروی کند.

زیرا این شرکت علیرغم اینکه از موفقترین شرکت ها در زمینه تولید محصولاتی برگرفته از هنرهای سنتی ایرانی است، اما دارای یک ساختار کاری مدرن و و پیشرو در میان سایر رقبایشان است.

سایر جزئییات اجرای این پروژه طراحی مبلمان اداری

در گام دوم پروژه طراحی تجهیزات اداری شرکت تولیدی قالی سلیمان می بایست درباره شیوه تقسیم بندی فضاهای کاری و اینکه این فضاها تا چه مقدار رسمی و غیررسمی، خصوصی و اشتراکی و پلان باز و اتاق های بسته باشد، تصمیم گیری می کردیم.

بر اساس شرح حال اولیه ای که تدوین شد ،تصمیم گرفتیم تا از رنگ های خنثی، پارتیشن اداری آلومینیومی با تقسیم بندی های بزرگ و شیشه ای با پرده کرکره ای برای امکان استفاده از فضاهای کاری به صورت باز یا بسته، میزهایی با پایه های شیشه ای یا فلزی کم حجم برای کاهش حجم بصری این اقلام و استفاده از ام دی اف با روکش های سنگی و سیمانی برای تقویت حس مدرن، از جمله جزییاتی بود که در اجرای این پروژه طراحی و تولید مبلمان اداری در نظر گرفتیم.

در طراحی تجهیزات اداری این پروژه افتخار همراهی سرکار خانم دریا افشار، از طراحان به نام و با سابقه کشورمان را در کنارمان داشتیم.

شرکت تولیدی قالی سلیمان

در شبکه های اجتماعی نیز با شرکت مشاوره دکوراسیون داخلی اداری پادایران همراه باشید تا با جدیدترین ترندهای روز دنیا در زمینه دکوراسیون داخلی اداری و تجهیزات اداری آشنا شوید.

اشتراک گذاری

پلان

تولید مبلمان اداری در شرکت طراحی تجهیزات اداری پادایران