بازگشت

ریحانه گستر | 1400

طراحی، تولید و تجهیز مبلمان اداری هولدینگ ریحانه گستر

طراحی، تولید و تجهیز مبلمان اداری دفتر مهندسی هلدینگ ریحانه گستر در زیربنای 1000 متر مربع واقع در مجموعه ایران زمین یکی از پروژه های بزرگ پادایران بود.

بخش‌های این پروژه ترکیبی از اتاق های مدیریتی، فضاهای کاری مشترک شامل اتاق کنفرانس، میزهای کارگروهی و میز های کارشناسی و فضاهای عمومی بود.

ویژگی های پروژه ریحانه گستر

در این پروژه، کانترهای ورودی با استفاده از شیشه رنگی و همسو با هویت سازمانی، همچنین استفاده از گرافیک محیطی و جداسازی فضاهای کاری با استفاده از پارتیشن های اداری تک‌جداره از ویژگی هایی است که مطابق خواسته های کارفرما در طراحی دکوراسیون اداری این پروژه استفاده شد. همچنین در تمامی قسمت های مختلف این پروژه از چراغ های توکار یا چراغ خطی که برای نوردهی مناسب به تمامی این فضاهای اداری طراحی شده اند استفاده شده است.

برای فضاهای کاری اشتراکی از محصولات خانواده مرتا یعنی میز کارشناسی و میز کار گروهی مدل مرتا استفاده شده است.

پارتیشن تک جداره بلند به همراه استیکر شیشه ایی بنا به درخواست مشتری پوشانده شده و قاب آلومینیومی رنگی پارتیشن های اداری، رنگ های کرم روشن پایه و روکش میز، کفپوش اداری با کیفیت بالا، صندلی های ارگونومیک مناسب برای نشستن طولانی مدت، استفاده از سینی کابل برای مخفی کردن سیم و کابل از دیدها، نصب اکسس پوینت در محل کار برای استفاده از برق و تجهیزات شبکه و … تمامی مختصات مبلمان اداری و دکوراسیون داخلی در فضاهای کاری این مجموعه می باشد.

اتاق های کنفرانس به دو سبک مختلف میز کنفرانس مجهز شده اند. میز کنفرانس با رنگ سفید، صفحه جداکننده برای پوشش بیشتر و نصب دسترسی های برقی بزرگتر برای استفاده بیشتر از امکانات مربوطه برای برگزاری جلسات رسمی و میز با صفحه مشکی و ابعاد کوچکتر و حذف برق دسترسی دارد. در محل کار برای برگزاری جلسات با تشریفات کمتر.

در فضاهای عمومی و لابی های این پروژه با هدف ایجاد صمیمیت و همدلی بیشتر با مخاطبان، پیشخوان هایی با قسمت شیشه ای بزرگ رنگ آمیزی شده با رنگ آبی، بوفه ای بزرگ توکار با هدف قرار دادن جوایز و گواهی ها، تعبیه شده است. گلدان های تزئینی از عناصر اصلی این طرح هستند.

اشتراک گذاری