بازگشت

تیس چوب | 1400

طراحی و تولید مبلمان اداری پروژه دفتر مرکزی تیس چوب در تهران واقع در مجتمع تجاری اداری اطلس مال یکی از پروژه های به اتمام رسیده سال 1400 شرکت پادایران است.
فعالیت اصلی این شرکت تهیه و تولید انواع ورق های نئوپان و ام دی اف، ورق های روکش شده ام دی اف، ورق های ام دی اف با روکش های ملامینه و های گلاس و سایر اقلام مرتبط در ابعاد و اندازه های مختلف و مورد استفاده در صنعت مبلمان است.

ویژگی های پروژه تیس چوب

در این پروژه ما میبایست چند اصل مهم را رعایت میکردیم: در ابتدا میبایست مبلمانی انتخاب میکردیم که قابلیت انعطاف طراحی بالایی داشته و بتواند به صورت همزمان و با در نظر گرفتن الزامات کاربردی و حفظ استایل یکسان در طراحی در تمام میزها منجمله میز مدیریت، میز کنفرانس، میزکارشناسی و میز کارمندی استفاده شود. با انتخاب خانواده میزهای فرا، این چالش به خوبی به سرانجام رسید. تمام میزهای مورد استفاده در این پروژه از یک خانواده هستند و ضمن حفظ یکپارچگی در طراحی، کاربردهای متفاوتی هم دارند.

در مرحله بعدی، به دلیل میل کارفرما به استفاده از رنگ در طراحی داخلی محیط کار، میبایست از پارتیشن های شیشه ای تکجداره ای استفاده می کردیم که بتوان از شیشه یا پروفیل رنگی درآن استفاده کرد. در عین حال میبایست دقت می کردیم تا اتمسفر مینیمال حاکم بر طراحی داخلی این شرکت به هم نریخته و تمامی بخش های مبلمان اداری از همین اصول پیروی کنند.
انتخاب صندلی و مبل های اداری هم بخش آخر و مهم این پروژه بود که میبایست از تمامی اصول قبلی پیروی می کردند و در عین حال راحتی استفاده برای کاربری های مختلف را هم تامین کنند.

طراح پروژه

طراحی مبلمان اداری این پروژه بوسیله گروه معماری مش و طراحان خوب آن مجموعه انجام شده است.

اشتراک گذاری

پلان

پلان شرکت تیس چوب طراحی دکوراسیون اداری