بازگشت

ایران رادیاتور | 1400

طراحی و تولید مبلمان اداری گروه صنعتی ایران رادیاتور

شرکت تولیدی ایران رادیاتور متشکل از چندین واحد تولیدی، با نزدیک به ۵۰ سال فعالیت، یکی از قدیمی ترین و بزرگترین واحدهای تولیدی کشور بوده که در زمینه تولید انواع سیستم های سرمایش و گرمایش خانگی و صنعتی فعالیت می‌نماید.

در سال گذشته موفق شدیم تا طراحی و تولید و اجرای مبلمان اداری دفتر مرکزی «گروه صنعتی ایران رادیاتور» در تهران را با موفقیت به اتمام برسانیم. در این پروژه که در ۶ طبقه ۴۰۰ مترمربعی و در مجموع ۲۴۰۰ متر مربع اجرا شد، در هر طبقه یک بخش با وظایف سازمانی مشخص شده مستقر شده اند.

بخش های مدیریت، بازرگانی داخلی و خارجی، خدمات پس از فروش، فنی، آی تی و اجرایی هر کدام در یک طبقه مستقر شده اند.

ویژگی های طراحی و دکوراسیون اداری این پروژه

با وجود اینکه هر طبقه بخش بندی سازمانی مجزایی از سایر طبقات داشته و طبیعتا میبایست از مبلمان اداری طراحی شده بر اساس ورک استایل و شرح شغل مرتبط استفاده کنند، در عین حال میبایست از یک رویکرد یکسان در دی ان آ  طراحی محصولات مبلمان اداری و پارتیشن های شیشه ای استفاده می کردیم.

رعایت همزمان این دو اصل باعث شده تا در هر طبقه، با اعمال تغییراتی در طراحی مبلمان اداری و پارتیشن، ضمن رعایت خصوصیات کاربردی این محصولات، هویت برند مشتری هم رعایت شده و با گردش در طبقات مختلف با طراحی های متفاوت مواجه نشویم. استفاده از تم رنگی غالب خاکستری، استفاده از آلومینیوم و شیشه و طراحی مینیمال و ساده مبلمان اداری به ما کمک کرد تا خواسته های کارفرما را تامین کنیم.

سایر جزئیات اجرایی

طراحی دقیق و انعطاف پذیر پارتیشن های شیشه ای پادایران، این امکان را برایمان فراهم کرد تا بتوانیم به صورت همزمان در یک بخش از شیشه های رنگی، در بخش دیگر پرده کرکره و در بخش های دیگر شیشه های بزرگ و شفاف را برای خواسته های مختلف کارفرما تعبیه کنیم.

ایران رادیاتور، یکی دیگر از شرکت های بزرگی است که در این سالها از مبلمان اداری پادایران استفاده کرده و بدل به یکی دیگر از دوستان پادایران شده اند.

اشتراک گذاری

پلان

پلان ساختمان پلان پروژه ایران رادیاتور پلان و نقشه پروژه پلان طبقه پنچم ساختمان ایران رادیاتور پلان طبقه ششم ساختمان ایران رادیاتور