بازگشت

آسه تجارت آسیا | 1400

طراحی و تولید مبلمان اداری شرکت آسه تجارت آسیا

طراحی و تولید مبلمان اداری شرکت آسه تجارت آسیا یکی از بزرگترین شرکت های فعال در صنعت سرمایش کشور، با بیش از ۲۰ سال سابقه‌ی فعالیت بازرگانی در زمینه‌ی تامین تجهیزات، قطعات و انواع کمپرسور در صنعت برودت و تهویه مطبوع، است در سال ۱۴۰۰ و با طراحی های شرکت معماری (زینو طرح)، بوسیله پادایران انجام شد.

در طراحی اداری و دکوراسیون شرکت آسه تجارت، سابقه آنها در حوزه بازرگانی و صنعتی در نظر گرفته شده بود و ما در یک همفکری سه جانبه و موثر در مورد جزئیات و محصولات مورد درخواست کارفرما به تفاهم رسیدیم.

ویژگی های طراحی و دکوراسیون اداری این پروژه

در این پروژه از چند استایل متفاوت در طراحی داخلی بخش های مختلف استفاده کرده ایم و ضمن حفظ یکپارچگی در طراحی اداری این پروژه تفاوت هایی هم در کاربری مبلمان بوجود آوردیم.

ایده اصلی، ترکیبی از چیدمان فضاهای باز و بسته در کنار هم بوده است. مبلمان اداری استفاده شده در بخش بندی این فضاها از سه مدل ورک استایل همزمان پیروی می کنند. حفظ ظاهر مدرن و روزآمد در بخش های اداری و ترکیبی از مبلمان، اضافه کردن چاشنی کلاسیک به مبلمان اداری و اجرای یک سبک تلفیقی در بخش های مدیریتی و اضافه کردن حس راحتی و صمیمیت به مبلمان در بخش هایی که امکان حضور مشتریان وجود دارد، سه بخش اصلی این پروژه بودند.

سایر جزئیات اجرایی

یکی از مهمترین اصولی که می بایست در این پروژه رعایت میشد، کاهش حداکثری نویز و سر وصدای مزاحم بود که معمولا یکی از مشکلات در استفاده از مبلمان اداری پلان باز است. با استفاده جداکننده های آکوستیک روی میزکارگروهی، استفاده از موکت اداری به عنوان کفپوش و استفاده از دیوارپوش های پارچه ای در بخش هایی از این پروژه، تاثیر زیادی در کاهش سر و صدای محیط داشته است.

برای تکمیل این طراحی، از یک ترکیب متناسب و همگون از رنگ های ملایم و آرام در کنار استفاده از نورهای متمرکز، استفاده از گیاهان سازگار با محیط داخلی و استفاده از مبل های خانگی در بخش های مرتبط استفاده کردیم.

طراح پروژه:

طراحی داخلی، دکوراسیون و مبلمان اداری این پروژه بوسیله شرکت معماری و طراحی داخلی زی نو طرح و با همکاری خوب آن مجموعه انجام شده است.

اشتراک گذاری

پلان

پلان ساختمان آسه تجارت طراحی دکوراسیون اداری پلان طبقه سوم ساختمان آسه پلان اتاق کنفرانس پروژه آسه تجارت آسیا