بازگشت

مهر/24/00

اشتراک گذاری

راهنمای خرید کانتر اداری مناسب

در این مطلب از بلاگ شرکت مشاوره دکوراسیون داخلی اداری پادایران که یکی از تولیدکنندگان باسابقه در زمینه تولید کانتر اداری و مبلمان اداری و سایر تجهیزات اداری مدرن است، با ویژگی‌های کانتر اداری مختص محیط کارتان آشنا خواهید شد.

خرید کانتر اداری با توجه به محیط کاری

کانترها همان میزهای دکوراتیوی هستند که در قسمت ورودی شرکت‌ها، ادارات، بیمارستان‌ها، بانک‌ها و غیره قرار می‌گیرند. کانترها بیشتر حالت نمایشگاهی دارند. فردی که پشت این میز قرار می‌گیرد مسئولیت راهنمایی و خوش آمدگویی به اشخاصی که وارد آن محیط می‌شوند را به عهده دارد.

تلفن‌ها را نیز جواب می‌دهد و به طور کلی همه می‌دانند کانترها محل دریافت اطلاعات آن مرکز هستند. تنوع کانتر اداری در طرح و رنگ بی نظیر است. شما می‌توانید با توجه به سبک دکوراسیون داخلی اداری تان یکی از آنها را برای قسمت ورودی انتخاب کنید.

اگر قصد خرید مبلمان اداری و یا سایر تجهیزات اداری را دارید پیشنهاد می کنیم مقاله “میز اداری ال شکل متناسب با سبک دکوراسیون کلاسیک یا مدرن” از بلاگ شرکت مشاوره دکوراسیون داخلی اداری پادایران را نیز مطالعه کنید.

ظاهر کانتر گویای هویت کار شماست

درست است که کانتر اداری در ظاهر شبیه به یک میز اداری به نظر می‌رسد و برای فردی که پشت آن می‌نشیند حکم یک میز معمولی را دارد؛ اما به هیچ وجه نباید به کانتر به چشم یک میز معمولی نگاه کرد. کانتر در قسمت ورودی یا همان لابی مراکز مختلف قرار دارد.

به همین دلیل اولین قسمتی است که اشخاص هنگام ورود آن را می‌بینند. زیبایی، شکیل و مرتب بودن این قسمت اهمیت زیادی بر پرستیژ و هویت شغلی شما دارد. در اصل هرچه طراحی کانتر اداری شیک‌تر و منحصربه‌فردتر باشد و خرید کانتر اداری با دقت بیشتری انجام شود، بیشتر در معماری داخلی اداری جلب توجه می‌کند.

خرید کانتر اداری و کانتر دکوراتیو از شرکت تولید مبلمان اداری پادایران

امروزه برخی کانترها به گونه ای طراحی می شوند که انگار در ادامه سقف ساخته شده اند. ظاهر این کانترها شکوه محیط را به رخ هر تازه واردی می‌کشد. همچنین می‌توانید در بخش زیرین کانتر از چراغ‌های هالوژن برای افزایش جلوه بصری بهره‌مند شوید.

اهمیت ابعاد کانتر اداری

از کانتر مانند سایر میزهای اداری به صورت روزانه استفاده می‌شود. کارمندان همان کارهایی که پشت یک میز ساده اداری انجام می‌دهند را پشت کانتر دکوراتیو هم انجام می‌دهند. روی کانتر هم احتمالا یک سیستم رایانه‌ای و یک گوشی تلفن قرار می‌گیرد. اما اندازه کانتر نباید با میزهای ساده اداری برابر باشد.

کانتر اداری باید در ابعاد بزرگ‌تری در مقایسه با میز مدیریت آن مرکز انتخاب شود. کانترها حالت دکوراتیو دارند و در انواع اشکال هندسی طراحی می‌شوند. کانترهای مارپیچ مانند یا هلالی در ابعاد بزرگ طراحی و تولید می شوند که زیبایی چشمگیری دارند.

کانتر را با توجه به دکوراسیون شرکت انتخاب کنید

سبک چیدمان شرکت یک امر کاملا سلیقه‌ای است. هنگام خرید مبلمان اداری می‌توانید سبک کلاسیک یا مدرن را در نظر بگیرید. حتی رنگی که انتخاب می‌کنید هم به سلیقه خودتان بستگی دارد. چیزی که اهمیت دارد این است که همه اجزای مبلمان اداری از یک سبک تبعیت کنند. کانتر اداری نیز از این امر مستثنی نیست و باید مطابق با سایر اجزا خریداری شود.

کانترهای کلاسیک جلوه متفرعنانه‌تری دارند و تاثیر بیشتری بر القای حس شکوهمندی فضا می‌گذارند. درحالیکه کانترهای مدرن با القای حس زیبایی در سادگی و استفاده از رنگ های زنده شادابی بیشتری را به رخ می‌کشند. کانترهای اداری مدرن برای فضاهایی که از گل و گیاهان طبیعی برای تزیین محیط استفاده می‌کنند گزینه بسیار مناسبی هستند.‌

کانتر اداری جدید

کانتر نظم شرکت را تضمین می‌کند

پیش‌تر گفتیم کارمندی که پشت کانتر دکوراتیو می‌ایستد مسئولیت خوش‌آمدگویی به میهمانان، راهنمایی افراد به بخش‌های مختلف اداره و همچنین ارائه اطلاعات کامل درباره حوزه فعالیت شرکت را به عهده دارد.

اغلب روی کانترها کاتالوگ‌ها یا دفترچه‌های راهنما در ارتباط با مسائل کاری آن شرکت موجود است که به اشخاص ارائه می‌شود. بنابراین کانترها همان نظم دهنده های کاری شما هستند. از هرج و مرج و سردرگمی اشخاص جلوگیری می‌کنند.

فردی که برای اولین بار وارد یک مرکز اداری می‌شود، نمی‌داند باید به کدام بخش مراجعه کند و همین موضوع او را دچار سردرگمی می‌کند.

این فرد به محض دیدن یک کانتر اداری فعال نفس راحتی می‌کشد و می داند که بدون وقت‌کشی کارش در آن مرکز انجام خواهد شد. این یعنی اولین گام در جلب رضایت مشتری و مراجعه کننده را با موفقیت برداشته اید.

خرید مبلمان اداری پادایران

امروزه کانترهای آماده را در طرح‌ها و رنگ‌های متنوع می‌توانید از فروشگاه‌های تولید و عرضه سازه‌های چوبی خریداری کنید. اما چنانچه تمایل به خرید یک کانتر دکوراتیو اداری با طرح و رنگ دلخواه خودتان و یا خرید مبلمان اداری دارید می‌توانید با طراحان شرکت طراحی و تولید تجهیزات اداری پادایران در ارتباط باشید.

نظرات

برای ثبت نظر ابتدا باید وارد شوید.

ورود /ثبت نام