بازگشت

خدمات پس از فروش پادایران

ما در شرکت طراحی تجهیزات اداری پادایران در تمام سال های فعالیت خود همواره بر یک هدف استراتژیک متمرکز بوده ایم : حفظ و نگهداری مشتریانمان و تبدیل کردن مشتریان به دوستان پایدار. در این راستا ما باور داریم که یکی از اصلی ترین ابزارهای رسیدن به مشتری وفادار، خدمات پس از فروش است.

انواع خدمات پس از فروش در پادایران

در دنیای کسب و کار امروز که به شدت رقابتی و پرچالش شده است، تقریبا همه متفق القول پذیرفته ایم که داشتن مشتریان خوشحال و راضی یکی از اصلی ترین دارایی های یک شرکت است.

بنابراین یکی از مهم ترین نگرانی های همیشگی ما این بوده که چگونه بتوانیم مشتریانمان را به دوستان همیشگی پادایران تبدیل کنیم.

در این راستا سعی می‌کنیم علاوه بر طراحی و تولید محصولات با کیفیت در حوزه طراحی معماری داخلی ، مبلمان اداری و دکوراسیون داخلی فضاهای اداری، تجهیزات اداری و ارایه خدمات طراحی داخلی و مشاوره طراحی، دغدغه های عمدتا پنهان مشتریانمان را هم پوشش دهیم.

مدت زمات خدمات پس از فروش شرکت طراحی تجهیزات اداری پادایران

تحقیقات ما در این زمینه مشخص کرده که یکی از بزرگترین نگرانی های همیشگی مشتریان درباره مبلمان اداری و تجهیزات اداری ، دوام و حفظ کیفیت اولیه محصولات و خدمات در طولانی مدت است.

به همین دلیل و برای حذف بخشی از این دغدغه ها و اطمینانی که به کیفیت بالای تولیداتمان داشته ایم، در قدم اول کلیه محصولات تولیدی خودمان را به مدت 3 سال از زمان تحویل به مشتریان و بر اساس شرایط استاندارد رایج در حوزه مبلمان اداری گارانتی می کنیم.

این گارانتی از تاریخ صدور فاکتور قطعی به شکل خودکار فعال می‌گردد.

در قدم دوم و با اطمینان از توان لجستیکی و تعهدمان به مشتریان در بخش تجهیزات اداری ، تمامی این محصولات دارای 5 سال ضمانت تعمیرات و تامین قطعات مورد نیاز یا همان وارانتی خواهند بود.

تماس با پادایران

شما می‌توانید برای استفاده احتمالی از خدمات پس از فروش پادایران با تلفن های شرکت تماس بگیرید و یا از طریق شبکه اجتماعی اینستاگرام با ما ارتباط برقرار کنید و بقیه کارها را به همکاران ما بسپارید.

شماره های تماس ما در دفتر مرکزی تهران :

021-43375

021-86092061

021-86092872

09961997323

شرکت طراحی تجهیزات اداری پادایران، ارائه دهنده راهکارهای به روز مبلمان اداری